- Podrywanie dziewczyn, Sex, Stały związek, Uwodzenie kobiet, Zachowanie

Gdzie dziewczyny lubią być dotykane?

Witam w tym artykule 🙂

Chciałbym przedstawić wam artykuł na temat tego gdzie kobiety uwielbiają być dotykane?

Chciałbyś dotykiem rozpalić każdą kobietę? Chcesz podniecić dziewczynę dotykając ją? Sprawdź ten artykuł!

Miejsca w których uwielbiają być dotykane dziewczyny, są to miejsca silnie unerwione, wiadomo że te miejsca to przede wszystkim pochwa i jej okolice, pupa oraz piersi.

Jednak tak naprawdę, istnieje o wiele więcej miejsc w których kobiety lubią być dotykane, a także dotykanie w tych miejscach wzmocni orgazm przeżywany przez kobietę!

Jednym z najbardziej uwielbianych miejsc dotyku u kobiet jest m.in. szyja i kark. Dziewczyny bardzo lubią gdy się dotyka i całuje ich szyję, zwłaszcza kark oraz zaraz pod brodą. Warto w chwilach zbliżenia dodatkowo postarać się o zapewnienie przyjemności dziewczynie poprzez delikatny masaż, lekkie muskanie oraz całowanie i lizanie szyi kobiety.

Zanim zaczniesz pieścić piersi kobiety, warto postarać się o dodatkowe podniecenie i zbudowanie klimatu poprzez delikatne pocałunki wzdłuż linii obojczyka kierując się w stronę piersi.

Skóra głowy jest wyjątkowo delikatna, każdy uwielbia delikatne przeczesywanie włosów i masowanie skóry głowy, są nawet dostępne specjalne masażery, jednak lepiej oczywiście będzie jeśli sami wykonamy taki masaż. Podczas przytulania lub gdy leżycie razem przy sobie, delikatnie masuj głowę dziewczyny, przeczesuj palcami jej włosy z delikatnością, gwarantuje że się jej spodoba!

Uszy są również świetnym erogennym punktem na kobiecym ciele, delikatny masaż płatków uszu lub możesz także z wyczuciem je possać.

Masaż stóp jest świetnym pomysłem, zwłaszcza polecam skupić się na kostkach i ich okolicach. Natomiast nie polecam za bardzo, masaż pod stopami, większość dziewczyn ma łaskotki i takie coś może całkiem zepsuć klimat i doprowadzić dziewczynę do śmiechu a nie do przyjemności. Radzę tez nie przesadzać i co najwyżej dawać pocałunki w stopy, lizanie stóp, palców i dalej, może zostać trochę dziwnie zostać odebrane przez dziewczynę, oczywiście zależy to od tego co dziewczyna preferuje ponieważ niektóre kobiety uwielbiają gdy się im liże stopy.

Przeczytaj również:  Jak zwrócić na siebie uwagę dziewczyny?

Wewnętrzna strona ud, okolice miednicy i wszelkie okolice pochwy i pupy to bardzo dobre miejsca do pieszczenia, kobiety podnieca gdy dotyka się je blisko bardzo intymnych miejsc. Muskanie, głaskanie, masowanie oraz lizanie tych miejsc jest bardzo przyjemne dla dziewczyn i je podnieca a także buduje duże napięcie w celu dalszego rozwijania przyjemności u kobiety poprzez powolne i namiętne zbliżanie się do pochwy.

Mam nadzieję że ten artykuł przyda się każdemu mężczyźnie który pragnie dać swojej kobiecie więcej przyjemności a także zapewnić większe doznania podczas orgazmu.

Zapraszam także do działu ebooki, gdzie można zakupić w cenie promocyjnej mój nowy ebook.

Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

avatar
450
  Subscribe  
Powiadom o