- Podrywanie dziewczyn, Sex, Uwodzenie kobiet

Jak znaleźć dziewczynę na jedną noc?

Cześć!

W tym krótkim mini-poradniku przedstawię wam „Jak znaleźć dziewczynę na jedną noc?”, piszę taki poradnik ponieważ na pewno jest dużo mężczyzn których interesuje ten temat, a jako iż jest to strona o uwodzeniu to nie może zabraknąć na niej takiego poradniku 🙂

A więc przechodzimy do części poradnika!

Jak znaleźć dziewczynę na jedną noc?

Warto skorzystać z porad i wskazówek które są dostępne we wcześniejszych wpisach na stronie.

W tym przypadku najlepiej jeśli się udamy do klubu lub na jakąś imprezę, oczywiście nie sugeruję że wszystkie dziewczyny na imprezach i w klubach są dziewczynami które zgodzą się by pójść z tobą do łózka bez zobowiązań. Natomiast prawda jest taka że w takich miejscach jest ich niestety największy procent.

Oczywiście nie namawiam mężczyzn do tego typu zachowań!

Wypatrujemy sobie dziewczynę, musimy mieć oczywiście pewność ze jest sama, najlepiej jeśli widzimy że dobrze się bawi a nie siedzi smutna.

Nie popieram i nie namawiam zaciągania dziewczyn do łózka które są pijane!

Polecam poradnik: TUTAJ

W którym macie opisane, jak być przystojnym facetem co może się wam przydać 🙂

Po krótkiej obserwacji i upewnieniu się że dziewczyna jest sama podchodzimy do niej, myślę że w klubie nie jest ciężko zagadać do dziewczyny. Zapraszamy ją do tańca albo proponujemy po prostu drinka. Musimy sprawić aby dziewczyna dobrze się przy nas bawiła, tańczymy z nią, rozmawiamy i żartujemy jak najwięcej!  Zbliżamy się do niej powoli, staramy się mieć z nią jak najczęściej kontakt fizyczny.  Wszystko musi przybrać obrót samoistny, musimy sprawić aby dziewczyna się z nami dobrze bawiła. Po dobrej zabawie gdy impreza się już kończy lub jest późno  proponujemy jej że ją odprowadzimy do domu (nie polecam, wątpię że mieszka sama) bądź zapraszamy ją do siebie, gdy jesteście u niej lub u ciebie zaczynasz powoli ją dotykać po całym ciele oraz mówić komplementy które stają się coraz to bardziej intymne. Powoli przechodzimy do właściwej czynności, myślę że po dobrej imprezie oraz jeśli dziewczyna was polubi i dobrze się z wami bawiła nie będziecie mieć problemów z przespaniem się z nią.

Przeczytaj również:  Jak zdobyć numer telefonu dziewczyny?

Pamiętaj że jeśli dziewczyna Ci odmawia to jej nie zmuszaj ani nie bądź nachalny ponieważ może być to negatywnie odebrane nie tylko przez nią ale przez osoby które patrzą się na to z boku.

Dziewczyna mówi nie to znaczy nie, pamiętajcie o tym!

Podkreślam też że nie namawiam nikogo do czynności opisanych w tym mini-poradniku!

Polecam przejrzeć inne wpisy na stronie oraz śledzić stronę ponieważ codziennie pojawiają się tutaj ciekawe wpisy na temat uwodzenia, podrywania, związków, rozwoju osobistego 🙂

Pozdrawiam!

 

Dodaj komentarz

avatar
450
  Subscribe  
Powiadom o