- Jak zagadać?, Podrywanie dziewczyn, Stały związek, Uwodzenie kobiet, Zachowanie

Jak pokonać strach w zagadywaniu do dziewczyny?

Witam, w tym artykule chciałbym poruszyć problem który dotyka dużą część facetów którzy mają problem z nieśmiałością, czyli „Jak poradzić sobie ze stresem, strachem lub gniewem?”

Przechodzimy do artykułu 🙂

To jak podejść do dziewczyny i do niej zagadać, co mówić oraz jak się zachowywać, jest opisane w innych artykułach na stronie także zapraszam. Tutaj natomiast, chciałbym poruszyć temat stresu który towarzyszy nam podczas tego gdy pochodzimy do nieznajomej dziewczyny żeby do niej zagadać. Niewątpliwie do  tej czynności musimy posiadać chociaż minimum pewności siebie i tutaj właśnie jest problem.

Obecnie wiele osób ma problemy z pewnością siebie, przez co są nieśmiałe i znalezienie się w takiej sytuacji, jaka jest opisana wyżej, jest dla nich niekomfortowa oraz bardzo stresowa, niewątpliwie też stres w takiej sytuacji bardziej nam szkodzi aniżeli pomaga.

Dlatego wiele osób zadaje sobie pytanie, jak pokonać strach który towarzyszy zagadywaniu do nieznajomej dziewczyny?

Istnieje wiele metod na przezwyciężenie stresu i strachu w takich sytuacjach, ja opisze wam metodę która według mnie jest jedną z najbardziej skutecznych metod oraz wymaga nie za dużo czasu włożonego w nią.

Ta metoda to metoda zmiany nastawienia.

W tym przypadku jeśli chodzi o zmianę nastawienia, to podchodząc do dziewczyny musimy być przygotowani na porażkę, nawet najlepsi ponoszą porażki. Nie możesz iść w kierunku dziewczyny z nastawieniem że jest super i na pewno będzie twoja, te nastawienie samo w sobie zeżre twoją pewności siebie. W twojej głowie zaczną pojawiać się pytania, a co jeśli odmówi? Nie możesz pozwolić sobie na takie pytania, podczas gdy podchodzisz do dziewczyny, zniszczą one twoją pewność siebie i wywołają duży stres.

Natomiast gdy zmienisz swoje nastawienie, będziesz pozytywnie nastawiony ale z myślą że dziewczyna Ci może odmówić, przygotujesz się na to już wcześniej, to uwierz że dzięki temu o wiele łatwiej będzie Ci zagadać do dziewczyny, ponieważ z twojej głowy już zniknie pytanie „a co będzie jeśli odmówi?” podczas gdy będziesz do niej zagadywał.

Przeczytaj również:  Gotowe teksty na podryw dziewczyny!

Jeszcze jedną metodę na radzenie sobie z nieśmiałością w zagadywaniu do dziewczyn, bardzo skuteczną oraz szczegółowo opisaną, można znaleźć w moim ebooku dostępnym na stronie w zakładce „ebooki” polecam!

Zapraszam również do innych artykułów na stronie 🙂

Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

avatar
450
  Subscribe  
Powiadom o